Sağlıklı ve güzel bir yıl temennisiyle...
SAYFALAR

/ 29 NİSAN 2017 TARİHLİ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI, İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE DİĞER SAĞLIK PERSONELİ SINAVINDA BAŞARILI OLANLAR HAKKINDA DUYURU

29 Nisan 2017 tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuştur. Sınavda başarılı olan adayların kimlik belgeleri ile Ziraat Bankası´na giderek İş Sağlığı ve Güvenliği Kurumsal Tahsilat hesabına belge ücretini ödemeleri gerekmektedir.

29 Nisan 2017  tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü (İSGGM) Kurumsal Tahsilat hesabına söz konusu belge ücretlerini (İş Güvenliği uzmanları ve İşyeri Hekimleri için: 413TL, Diğer Sağlık Personeli için: 103,25TL)  yatırmalarını müteakip 7 -10  iş günü içerisinde İSG-KATİP’e İSGGM tarafından tanımlanacaktır.

Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Konu ile ilgili olarak Bakanlığın duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=29nisansinav

Bir de sınavda ilk 100'e giren kursiyerlerimiz, bizimle sınav sonucunun ve derecesinin olduğu görüntüyü (Yukarıda Kursiyerimiz olan SİNAN KOSKOS abimiz gibi) paylaşabilir mi? Bizim için çok önemlidir.

Bilgilerinize sunulur.

 

 

200