Sağlıklı ve güzel bir yıl temennisiyle...
SAYFALAR
Firmamız, iş güvenliği uzmanlığı, iş yeri hekimliği ve diğer sağlık personelinin sertifika eğitimlerini; konforlu bir ortamda, konusuna son derece hakim eğitmenler ile titizlikle hazırlanan sunum ve bilgiler ışığında vermek ve adaylara, mesleğin inceliklerini öğretmek, farklı bakış açıları katmak, sıradan değil, mesleklerinde fark yaratan kişiler olabilmeleri için her zaman yanlarında olmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız,  iş güvenliği uzmanlığı, iş yeri hekimliği ve diğer sağlık personelinin sertifika eğitimlerini; konforlu bir ortamda,  konusuna son derece hakim  eğitmenler ile titizlikle hazırlanan sunum ve bilgiler ışığında vermek ve adaylara, mesleğin inceliklerini öğretmek,  farklı bakış açıları katmak, sıradan değil, mesleklerinde fark yaratan kişiler olabilmeleri için her zaman yanlarında olmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamızda; “Bilgi paylaşıldıkça büyür” prensibi ön plandadır. Hiçbir bilgi katılımcılardan saklanmaz. Sonuçta, insan güvenliği ve sağlığı için mücadele eden ve ter döken emekdaşlarımıza hizmet etmek, onlara yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

Yorum Akademi İş Sağlığı Güvenliği Çevre Enerji ve Mühendislik Hizmetleri ünvanıyla hizmet vermekte olan firmamız, halihazırda yer alan A /B / C sınıfı uzman, iş yeri hekimleri, öğretim görevlileri ve baş iş müfettişleri eğitici kadrosu ile ilgili yönetmeliğe uygun olarak çalışanların alması gereken iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini de son derece etkili teknik ve konuyla ilgili uygulamalar ile birlikte vermektedir.

Sınıf sayımız, esnek çalışmamıza da olanak tanımaktadır.

Web sitemizin “Yorumlarımız” kısmında uzman kadromuzun, bize destek veren uzman arkadaşlarımızın ve değerli eğitmenlerimizin iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tartışılan konulara dair yorumlarını bulacaksınız. Amacımız, hep yanınızda olduğumuzu göstermekten öte değildir.

Firmamız, adım adım ilerleyerek; ortak sağlık güvenlik birimi, çevre, enerji ve mühendislik konularında da çok yakında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlayacaktır.

200